Dagtocht H’ART Museum Amsterdam Donderdag 27 februari 2025

De Museum Plus Bus is een uniek initiatief voor ouderen in Nederland. De bus rijdt elke doordeweekse dag een groep ouderen naar één van de vijftien deelnemende musea. Het gaat om ouderen die écht niet meer zelfstandig een museum kunnen bezoeken. Vaak komen onze deelnemers uit woonzorglocaties, maar ook andere groepen ouderen zijn – mits ze voldoen aan de criteria – van harte welkom. En dit allemaal kosteloos dankzij de deelnemers van de VriendenLoterij.



H’ART Museum Amsterdam


Op donderdag 27 februari kunnen we een dagtocht naar H’ART museum (voorheen de Hermitage) in Amsterdam aanbieden. Deze dagtocht wordt mogelijk gemaakt door Stichting Museum Plus Bus en sponsoring van De Vriendenloterij. Daardoor hoeft u uitsluitend voor de lunch (€15,00) en consumpties in het museum te betalen. De busreis en toegang tot het museum is GRATIS.



Programma in het kort:

09:30 uur opstapplaats te Velserbroek.  
11:00 uur Aankomst H’ART museum
11:30 uur Koffie
12:00 uur Rondleiding museum

13:15 uur Lunch
14:15 uur gelegenheid tot zelfstandig rondkijken
14:45 uur vertrek H’ART museum.
15:15 uur vertrek bus

16:15 uur aankomst in Velserbroek.


Organisatie:

De organisatie van deze dagtocht en het dagprogramma  is in handen van Museum Plus Bus en deze stelt de volgende voorwaarden aan de deelnemers:

  • Minimale leeftijd 70 jaar
  • Er kunnen maximaal 45 personen mee inclusief begeleiding.
  • Maximaal 15 rollators en 1 elektrische rolstoel of 2 vaste rolstoelen (rolstoellift in bus aanwezig.)
  • Bent u rolstoelafhankelijk, neem dan een maatje mee dat u helpt!

    Anders dan u gewend bent, is er maar één opstapplaats:
    Wijk- en seniorencentrum De Hofstede Aletta Jacobsstraat 227, 1991 PT Velserbroek


Aanmelden en acceptatie inschrijving

Aanmelden via de website of via downloaden van het inschrijfformulier .
Bent u niet zo digitaalvaardig: bel Margret tel.nr. 06-55847976. Geef duidelijk aan of u een rollator, vaste of elektrische rolstoel meeneemt. Voor 20 februari laten wij u weten of u definitief mee mag.


Voor onze dagtocht op woensdag 12 februari  naar het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen zijn nog plaatsen beschikbaar!
Meer info

X