Soms kunnen klanten, door welke omstandigheden dan ook, (tijdelijk) niet naar de Bibliotheek komen. Voor deze klanten biedt de service ‘Boek aan Huis’ een uitkomst: de boeken worden naar hen toegebracht door een vrijwilliger, een boekmaatje. Zo ook bij Mevrouw Van Vastenhoven. Zij las als kind al veel en dat is altijd zo gebleven. Haar hele leven is ze al lid van de Bibliotheek. Helaas gaat het lopen steeds slechter en komt ze moeilijker de deur uit. Ze is wel weer meer gaan lezen. De Boek aan Huis-service van de Bibliotheek is voor haar dan ook een uitkomst. Ze maakt er al jaren gebruik van en is daar erg tevreden over. “Ik vind het prettig dat de boeken worden thuisbezorgd.” Annemarie is haar vaste boekmaatje en ook daar is mevrouw Van Vastenhoven blij mee: ”Annemarie is een lief mens”.

Mevrouw Van Vastenhoven is één van de klanten die gebruik maken van de Boek aan Huis-service van de Bibliotheek. Wilt u dat ook of wilt u daar meer informatie over? Bel dan naar de Bibliotheek 0255-525353 of stuur een email naar Bibliotheek Velsen